Slide 1

Prihlásenie

Zvoľte jazyk

Referencie

Protipožiarna ochrana

Protipožiarna ochrana stavieb

 

Cenové ponuky

Pre zaslanie požiadavky na bezplatné spracovanie cenovej ponuky kliknite na nasledovný odkaz kde nájde všetky dôležité informácie, ktoré sú potrebné k naceneniu krovu.

POŠLI PONUKU

Pýtajte sa

V prípade že sa rozhodujete pre väzníkovu konštrukciu, alebo drevostavbu a chcete vedieť doplňujúce informácie, alebo spôsob ako môžete s našou konštrukciu predovšetkým ušetriť náklady na výstabu, kliknite sem

FAQ

rezivo01Systém priemyselného sušenia „kill and dry“ zabezpečuje vysušenie reziva na hodnoty blízke 10% vlhkosti. Tento systém trvalo inhibuje všetky možné formy škodcov a úplne eliminuje ich ďalší možný rozvoj.

Zároveň je rezivo pripravené tak, že počas výroby a montáže nedochádza takmer k žiadnemu porušeniu jeho štruktúry. Zabudované drevo do konštrukcie krovu, tým, že je vysušené už nepracuje a nedochádza už k dodatočnému dosúšaniu na stavbe, čím nedochádza o pokrúteniu, prípadne k výsušným trhlinám, alebo zamodraniu konštrukcií. vyroba rezivo Okrem toho rezivo ktoré vstupuje do našej výroby je preskúšané tlakovými a ťahovými skúškami a my a aj náš klient má istotu že do konštrukcie krovu sa zabuduje iba rezivo, ktoré plnohodnotne spĺňa normované ukazovatele. Zároveň naši vyškolení pracovníci kontrolujú vizuálne kvalitu každého jedného prvku vstupujúceho do výroby. Rezivo ktoré sa dostane na Vašu stavbu tak prechádza niekoľkonásobnou kontrolou a je špičkovej kvality.

 

  vyroba rezivo     vyroba rezivo     vyroba rezivo     vyroba rezivo