Slide 1

Prihlásenie

Zvoľte jazyk

Referencie

Protipožiarna ochrana

Protipožiarna ochrana stavieb

 

Cenové ponuky

Pre zaslanie požiadavky na bezplatné spracovanie cenovej ponuky kliknite na nasledovný odkaz kde nájde všetky dôležité informácie, ktoré sú potrebné k naceneniu krovu.

POŠLI PONUKU

Pýtajte sa

V prípade že sa rozhodujete pre väzníkovu konštrukciu, alebo drevostavbu a chcete vedieť doplňujúce informácie, alebo spôsob ako môžete s našou konštrukciu predovšetkým ušetriť náklady na výstabu, kliknite sem

FAQ

výroba väzníkovVäzníkový krov sa vyrába lisovaním styčníkových plechov WOLF na stole prostredníctvom lisu. Počet a veľkosť styčníkových plechov určuje statik-projektant v súčinnosti so špecializovaným statickým softvérom pre riešenie konštrukcií WOLF.

Po príprave výrobnej dokumentácie sa presne nareže potrebné rezivo pod príslušnými uhlami na špeciálnej pokosovej píle zameranej na presnosť rezu. Následne sa na lisovacom stole pripraví potrebná forma (šablóna) a narezané rezivo sa vyskladá do požadovaného tvaru pre danú väzníkovú konštrukciu.

výroba väzníkovPo pripravení reziva a umiestnení styčníkových dosiek WOLF, podľa výrobnej dokumentácie, sa tieto platne rovnomerne vtlačia lisom do jednotlivých spojov, čím vznikne nerozoberateľný styčníkový spoj.

Každý väzník nesie zákonom stanovené označenie produktu a špecifické montážne označenie zhodné s označením na montážnom výkrese. Takto pripravený súbor prefabrikovaných častí krovu je naložený na dopravný prostriedok a na mieste stavby namontovaný špecializovanou montážnou skupinou.

výroba väzníkov výroba väzníkov