Slide 1

Prihlásenie

Zvoľte jazyk

Referencie

Protipožiarna ochrana

Protipožiarna ochrana stavieb

 

Cenové ponuky

Pre zaslanie požiadavky na bezplatné spracovanie cenovej ponuky kliknite na nasledovný odkaz kde nájde všetky dôležité informácie, ktoré sú potrebné k naceneniu krovu.

POŠLI PONUKU

Pýtajte sa

V prípade že sa rozhodujete pre väzníkovu konštrukciu, alebo drevostavbu a chcete vedieť doplňujúce informácie, alebo spôsob ako môžete s našou konštrukciu predovšetkým ušetriť náklady na výstabu, kliknite sem

FAQ

Výroba

výroba väzníkovVäzníkový krov sa vyrába lisovaním styčníkových plechov WOLF na stole prostredníctvom lisu. Počet a veľkosť styčníkových plechov určuje statik-projektant v súčinnosti so špecializovaným statickým softvérom pre riešenie konštrukcií WOLF.

Čítať ďalej: Výroba väzníkov

vyroba montazSpoločnosť KON-Truss, s.r.o. disponuje stabilnými, odborne vysoko spôsobilými montážnymi skupinami, ktoré zabezpečujú montáž nami dodaných konštrukcii. Montážne skupiny sú pravidelne preškolované a naši projektanti

Čítať ďalej: Montáž

rezivo01Systém priemyselného sušenia „kill and dry“ zabezpečuje vysušenie reziva na hodnoty blízke 10% vlhkosti. Tento systém trvalo inhibuje všetky možné formy škodcov a úplne eliminuje ich ďalší možný rozvoj.

Čítať ďalej: Rezivo