Slide 1

Prihlásenie

Zvoľte jazyk

Referencie

Protipožiarna ochrana

Protipožiarna ochrana stavieb

 

Cenové ponuky

Pre zaslanie požiadavky na bezplatné spracovanie cenovej ponuky kliknite na nasledovný odkaz kde nájde všetky dôležité informácie, ktoré sú potrebné k naceneniu krovu.

POŠLI PONUKU

Pýtajte sa

V prípade že sa rozhodujete pre väzníkovu konštrukciu, alebo drevostavbu a chcete vedieť doplňujúce informácie, alebo spôsob ako môžete s našou konštrukciu predovšetkým ušetriť náklady na výstabu, kliknite sem

FAQ

o nas 1Spoločnosť KON-Truss, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorej prioritným výrobným programom je realizácia drevených konštrukcií – väzníkový krov - s drevených priehradových väzníkov spajaných styčníkovými plechmi WOLF. Spoločnosť úzko spolupracuje s rakúskym dodávateľom styčníkových platní a softvérového zabezpečenia Wolf Systembau G.m.b.H. logo Wolfsystem

Výrobné portfólio spoločnosti je postavené predovšetkým na realizácii krovov pre individuálnu výstavbu roddiných domov, resp. výstavbu developerských projektov v segmente individuálnej bytovej výstavby bytových domov resp. rodinných domov. Do tohto segmentu prinášame predovšetkým vysokú odbornosť personálu, stabilné dodávateľsko-odberateľské vzťahy, špičkovú kvalitu produktov – priehradový drevený väzník, komplexnosť poskytovaných služieb počínajúc podporou projekcie a projekčných kancelárií, cez poradenstvo, výrobu a realizáciu väzníkového krovu, až po kompletné riešenie pokrytia striech rôznym typom krytín.

o nas 2Okrem realizácie WOLF väzníkových krovov na rodinné domy, zabezpečujeme aj krovy na priemyselné objekty, ako sú napr. skladové objekty, jazdiarne, poľnohospodárske objekty alebo výrobné priestory kde je kladený dôraz predovšetkým na bezbariérovosť riešenia pri rozponoch stavieb nad 10 metrov. Realizujeme aj krovy pre rekonštrukcie plochých striech bytových domov, stavieb občianskej vybavenosti, škôl a iných stavieb. Začiatkom roka 2013 rozširujeme svoje portfólio o segment nízko energetickej a pasívnej drevostavby.