Slide 1

Prihlásenie

Zvoľte jazyk

Referencie

Protipožiarna ochrana

Protipožiarna ochrana stavieb

 

Cenové ponuky

Pre zaslanie požiadavky na bezplatné spracovanie cenovej ponuky kliknite na nasledovný odkaz kde nájde všetky dôležité informácie, ktoré sú potrebné k naceneniu krovu.

POŠLI PONUKU

Pýtajte sa

V prípade že sa rozhodujete pre väzníkovu konštrukciu, alebo drevostavbu a chcete vedieť doplňujúce informácie, alebo spôsob ako môžete s našou konštrukciu predovšetkým ušetriť náklady na výstabu, kliknite sem

FAQ

logo atrussKON-Truss s.r.o. bola založená dňa 10.10.2008. Na vzniku spoločnosti KON-Truss, s.r.o.  sa podiela spoločnosť A-Truss Ltd.

Firma A-Truss Ltd (www.a-truss.ie) sa zaoberá, rovnakým výrobným portfóliom ako spoločnosť KON-Truss, s.r.o., a to výrobou drevených konštrukcií so styčníkovými doskami – väzníkový krov, drevostavba od roku 1994.

historia 0001

Naši projektanti v tímovej spolupráci s ďalšími odborníkmi z Írska a Slovenska vyvíjajú maximálne úsilie, aby pre Vás pripravili projekty väzníkových krovov a drevostavieb podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Táto spolupráca prispieva k najlepším a najvýhodnejším riešeniam drevených konštrukcií od najjednoduchších až po najzložitejšie väzníkové krovy, strechy a drevostavby.

logo WolfsystemNaša spoločnosť vyrába väzníkový krov, drevené konštrukcie so styčníkovými doskami Wolf od Wolf Systembau G.m.b.H. Takmer neobmedzená variabilita tvaru väzníkovej konštrukcie, dáva priestor pre realizáciu náročných drevených konštrukcií ako aj jednoduchých krov a šetrí tak náklady  investora. Preprava už hotových drevených konštrukcií a ich montáž na stavbe skráti pracovný proces stavby strechy, čím sa ušetrí čas, energie, pracovnú silu, aj tým aj financie. Našou najväčšou výhodou je komplexné riešenie strešných systémov, od drevených konštrukcií až po strešné krytiny, odkvapové systémy, tepelné izolácie, fasády...

historia 0002