Slide 1

Prihlásenie

Zvoľte jazyk

Referencie

Protipožiarna ochrana

Protipožiarna ochrana stavieb

 

Cenové ponuky

Pre zaslanie požiadavky na bezplatné spracovanie cenovej ponuky kliknite na nasledovný odkaz kde nájde všetky dôležité informácie, ktoré sú potrebné k naceneniu krovu.

POŠLI PONUKU

Pýtajte sa

V prípade že sa rozhodujete pre väzníkovu konštrukciu, alebo drevostavbu a chcete vedieť doplňujúce informácie, alebo spôsob ako môžete s našou konštrukciu predovšetkým ušetriť náklady na výstabu, kliknite sem

FAQ

Drevostavba

Po zameraní stavby sa pripraví základová doska podľa parametrov bežnej výrobnej praxe pre drevodom

 phoca thumb m 1 phoca thumb m 2 phoca thumb m 3 phoca thumb m 4

Po vyzretí základovej dosky pre drevostavu nasleduje dôkladné plošné odizolovanie celej plochy základovej dosky voči prípadnej vzlínajúcej vlhkosti, čím je zabezpečená ochrana následných drevených nosných konštrukcií a ďalších izolačných výplňových materiálov.

 phoca thumb m 2 phoca thumb m 3 phoca thumb m 4 phoca thumb m 5 phoca thumb m 6 phoca thumb m 7

Po celoplošnom odizolovaní sa začína montážou spodnej hrany "pomúrnice", pomocou chcemickej kotvy a závitových tyčí. na túto konštrukciu sú následne upevňované zvislé nosné prvky drevenej konštrukcie drevostavby KON-WOOD

 phoca thumb m 1 phoca thumb m 2 phoca thumb m 3 phoca thumb m 4 phoca thumb m 5 phoca thumb m 7

Nosnú koštrukciu drevostavby KON-WOOD tvori stĺpiková konštrukcia hrúbky 175 mm. V konštrukcii sa pripravia otvory pre osadenia výplňových konštrukcií, tak aby bolo čo najlepšie možné uzavrieť detaily v osadení okien a dvier. Konštrukcia sa následne stuží a priparaví sa na montáž následných stenových vrstiev a prvkov.

phoca thumb m 1 phoca thumb m 3 phoca thumb m 4 phoca thumb m 5 phoca thumb m 8 phoca thumb m 7

 

Krov drevostavby je tvorený ideálnym systémom priehradového väzníka WOLF. Väzníkový krov stavbu zbytočne nezaťažuje a všeobecne platia všetky pozitíva tohto krovu, tak ako aj pri jeho montáži na iné typy stavieb. Strecha môže byť buď plne zadebnená, alebo pri dostatočnom sklone je riešenie strešných vrstiev možné aj bez debnenia. Na drevostavu KON-WOOD je možné použiť všetky typy stiech - valba, sedlo, plochá, pult - všetko závisí od fantázie a potrieb stavebníka.

phoca thumb m 1 phoca thumb m 2 phoca thumb m 4 phoca thumb m 7 phoca thumb m 9 phoca thumb m 5

Pre opláštenie a izuoláciu stien drevostavby KON-WOOD používame OSB dosky so spojom na perodrážku, hlavnú izoláciu hrúbky 180 mm, a drevoslváknitú dosku, ktorej hrúbka sa može meniť podľa požiadavky investora pre daný tepelný odpor stien. Vytvárame tak difúzne otvorenú skladbu konštrukcie steny KON-WOOD od KON-Truss.

 phoca thumb m 2 phoca thumb m 3 phoca thumb m 4 phoca thumb m 5 phoca thumb m 7 phoca thumb m 8 phoca thumb m 9 phoca thumb m 10 phoca thumb m 11  phoca thumb m 12 phoca thumb m 13 phoca thumb m 14

Pri difúzne otvorenom systéme, je nutné dbať na to aby použité  materiály boli v súlade so správnou praxou a vykazovali potrebné koeficienty difúzneho odporu materiálu s klesajúcou tendenciou smerom do exteriéru stavby. Preto využívame v našich drevodomoch drevovláknitú dosku spájanú na pero a drážku. Týmto systémom dosiahneme úplnosť vonkajšieho prekrytia a celistvosť vonkajšej steny bez prerušení. Ako hlavná izolácia sa vkladá do vyplní sklenná vata.

 

phoca thumb m DSCN6271 phoca thumb m DSCN6272 phoca thumb m DSCN6276 phoca thumb m DSCN6277

Po vonkajšom opláštení nasledujú práce v interiéri týkajúce sa montáže nenosných priečok a vyhotovenie podstatných detailov pre to aby boli splnené zásadné podmienky fungovania difúzne otvorenej drevostavby KON-WOOD

phoca thumb m DSCN6530 phoca thumb m DSCN6534 phoca thumb m DSCN6536 phoca thumb m DSCN6538 phoca thumb m DSCN6539 phoca thumb m DSCN6543 phoca thumb m DSCN6545 phoca thumb m DSCN6551 phoca thumb m DSCN6573 phoca thumb m DSCN6575

Montáž vrstiev strešného plášťa a pokládka exkluzívnej krytiny - La Escandela

phoca thumb m DSCN6307 phoca thumb m DSCN6309 phoca thumb m DSCN6597 phoca thumb m DSCN6602 phoca thumb m DSCN6692

 

Montáž jednotlivých inštalácií rieši rovnako ako celú drevostavbu tím špecializovaných odborníkov pre danú prácu. Inštalácie sú vedené, pokiaľ povaha a možnosti stavby dovoľujú prevažne v podlahách a stope.

 phoca thumb m DSCN6648 phoca thumb m DSCN6653 phoca thumb m DSCN6666 phoca thumb m DSCN6708 phoca thumb m DSCN6721 

 

Podporujeme zdravý životný štýl - spoločnosť KON-Truss, s.r.o. je spoluorganizátorom bežeckých pretekov Hornosalibká desiatka, na ktorom sa hneď v prvom ročníku zúčasnilo cez 150 bežcov.

phoca thumb m SG208275 phoca thumb m SG208297