Slide 1

Prihlásenie

Zvoľte jazyk

Referencie

Protipožiarna ochrana

Protipožiarna ochrana stavieb

 

Cenové ponuky

Pre zaslanie požiadavky na bezplatné spracovanie cenovej ponuky kliknite na nasledovný odkaz kde nájde všetky dôležité informácie, ktoré sú potrebné k naceneniu krovu.

POŠLI PONUKU

Pýtajte sa

V prípade že sa rozhodujete pre väzníkovu konštrukciu, alebo drevostavbu a chcete vedieť doplňujúce informácie, alebo spôsob ako môžete s našou konštrukciu predovšetkým ušetriť náklady na výstabu, kliknite sem

FAQ

Články


Vo väzníkovom krove WOLF KON-Truss je možné pri dodržaní všetkých bezpečnostných statických podmienok vytvoriť elegantný a hlavne mimoriadne účelný policový odkladací priestor.Odkladací priestor

Veľkosť a tvar odkladacieho priestoru závisí predovšetkým od typu, tvaru a rozmerov samotnej väzníkovej konštrukcie. V prípade, že v konštrukcii je možné dosiahnuť priechodnú výšku približne na úrovni 1,8 metra je možné uvažovať o lichobežníkovom tvare odkladacieho priestoru. Pri nižších sklonoch sa realizuje príprava odkladacieho priestoru v tvare trojuholníka.

Priestorovo je možné uvažovať s rozmerom približne 3 metre do šírky. Čo sa týka dĺžky odkladacieho priestoru je rozdiel medzi valbovou konštrukciou krovu a sedlovou konštrukciou ten, že sedlová konštrukcia neovplyvňuje dĺžku odkladacieho priestoru a dá sa využiť celá dĺžka objektu. Pri valbovom tvare sme ovplyvnený dĺžkou hrebeňa strechy. Samotný väzník vytvára základ pre realizáciu exkluzívneho a mimoriadne efektívne využiteľného odkladacieho priestoru, v ktorom si zákazník vie vytvoriť systém ukladania vecí. Čo sa týka záťaže takto vytvoreného odkladacieho priestoru vo väzníkovom krove WOLF KON-Truss, je štandardne uvažované so záťažou 75 kg/m2 využiteľnej plochy odkladacieho priestoru. Samozrejme je možné po dohode so zákazníkom a možnosťami objektu zvýšiť zaťaženie na vyššie hodnoty.

Okrem samotného úžitkového zaťaženia je samozrejme uvažované aj ďalšími potrebnými hodnotami pre statickú bezpečnosť konštrukcie.

Odkladací priestor Odkladací priestor Odkladací priestor Odkladací priestor Odkladací priestor Odkladací priestor